Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Affiliate

Affiliate program

Chystáme spuštění - bližší informace již brzy!

 

  připravili jsme pro Vás skvělý - affiliate program, díky kterému můžete vydělat i Vy. Je to jednoduché, nic složitého za tím nehledejte. Stačí nás doporučit přátelům, či na svých stránkách, či facebooku.

Staňte se našim partnerem. Zapojte se do našeho affiliate programu a získejte zajímavou provizi z každé objednávky, kterou nám pomůžete získat. Stačí si vybrat banner z naší nabídky, nebo použít data z našeho xml feedu a umístit jej na vaši webovou stránku. Pracujeme stále na jeho zkvalitnění, tak abyste měli, co nejlepší informace.

 

 

Výhody spolupráce s námi:

 • Jsme na trhu již docela chvíli, víme jak to v internetovém obchodě chodí.
 • Máme v nabídce přes deset tisíc produktů a skoro každý den přidáváme další
 • Získali jsme certifikát ověřeno zákazníky, máme přes 400 recenzí, i když už nás tak často zákazníci nehodnotí, tak občas se vyjímky najdou.
 • Pro náš affiliate program využíváme síť -  která vám zaručuje jistotu výplaty provize.

 

Jak to funguje?

 1. zaregistrujte se
 2. a zvolte náš účet - tedy eshop Zopito
 3. vyberte si vhodný banner z naší nabídky nebo použijte náš feed s produkty
 4. vložte banner na vaše webové stránky
 5. na konci každého měsíce inkasujete provize ze všech dokončených objednávek získaných prostřednictvím našeho banneru umístěného na vaší webové stránce. Výše odměn můžete sledovat po přihlášení ke svému účtu. Minimální platba v systému -  je 1000 Kč.

 

 

Jak je vypočítána vaše provize?

 • Výše provize je 8% z hodnoty zboží. (hodnota je udávána bez DPH)
 • Provize získáte ze všech nákupů, které zákazník učiní v následujících 30 dnech od doby, kdy klikl na naši reklamu (platnost cookie = 30 dnů)


Službu pro nás zajišťuje společnost  s.r.o., která je operátorem veřejné sítě na českém internetovém trhu. -- s.r.o. vyplácí provize prostřednictvím affil - a poskytuje technickou podporu partnerům affiliate programu Zopito.CZ.

 

Důležité upozornění: 

Odkaz můžete použít pro jakoukoliv stránku e-shopu. Lze odkazovat na hlavní stránku, na kategorii, na konkrétní produkt atd. Stačí za URL doplnit ?aff=Vaše ID

 

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na: info@zopito.cz