Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Výběr provizní síťě může být občas problematický, když nevíte, co potřebujete

Affiliate funguje tak, že si eshop pořídí software sám. Software si implementuje do svých stránek a partneři (tedy affiláci) jsou nuceni se registrovat v eshopu, i když už jsou registrování v jiných sítích. Affiliate tímto stylem bohužel může odradit některé affil partnery, kteří si myslí, že nedosáhnout výplatního minima, které je obvykle určeno eshopem či provizními sítěmi. Nebo druhý způsob je ten, že eshop použije funkční affiliate síť, která nabídne již svým registrovaným affiliate partnerům nového inzerenta a eshop jen implementuje trackingový kód do své šablony.

 U druhého způsobu affiliate sítí jsme však narazili na různé požadavky, které se síť o síťě vždy v něčem liší.

 

Tak například provizní síť začínající na písmeno A.., chce měsíční paušál plus procentuální platbu z provize. Další affiliate síť na písmeno C má taky paušál, ale ten odpouští, pokud se splní hodnota paušálu na provizích, což už je zajimavější.

 

Stále však ještě pokoukáváme po první možnosti, že bychom si software ověřený pořídili přímo do eshopu a o affiliate bychom se starali sami, je to přeci jen hlavně záležitost eshopu, který o své nabídce ví nejvíce.

 

Nyní jsme ve stavu prověřování softwarů - využíváme k tomu různá dema, či demo účty a testujeme, co by bylo pro Vás zajimavé.Publikováno dne: 02.06.2015Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.

Snažíme se Vám předat aktuální informace z eshopu Zopito. Víme, že v eshopu články moc důležité nejsou a spíše chodíte do eshopu nakoupit například Oblečení, Spodní prádlo a další . Jelikož aktualita byla publikována 02.06.2015 může výpis produktů už být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.