Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Plavky Ewlon - máte na výběr střihy i barvy

Nové modely plavek pro nadcházející letní sezónu od značky Ewlon už v nabídce - spokojená žena je našim cílem, chcem docílit toho, aby ženy u nás dosahovali spokojenosti. Vyberte si nové svěží dvoudílné plavky v pestrých barvách třeba vzor: Dámské dvoudílné plavky Malta. Ewlon už několik let máme v nabídce a určitě nenamítnete nic, když řekneme, že nabízí pěkné plavky, v kterých se budete cítit dobře.

  

EWLON PLAVKY ZOPITO

 

Je libo slušivé, elegantní, žhavé, atraktivní plavky, v kterých když projdete po pláži, tak se muži za Vámi otočí? Máme několik takových a mezi nimi vyniká značka Ewlon, která vyrábí plavky již několik let a stále nabízí nové atraktivní plavky na každou sezónu dle aktuálních módních trendů.

 

Žhavých novinek je hned několik, tak třeba Dámské dvoudílné plavky Venus  - v krémové elegantní barvě okrášlené drobnými kamínkami. Dámské dvoudílné plavky Kalifornia yellow  - žluté plavky, které Vás dokonale zvýrazní - žlutá se jen tak na koupalištích nebo u moře nevidí, ale proč byste museli splývat s ostatními, když můžete zvýraznit Vaši extroverci.

 

Zobrazit vše od značky EWLONPublikováno dne: 05.04.2015Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Snažíme se Vám předat aktuální informace z eshopu Zopito. Víme, že v eshopu články moc důležité nejsou a spíše chodíte do eshopu nakoupit například Oblečení, Spodní prádlo a další . Jelikož aktualita byla publikována 05.04.2015 může výpis produktů už být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.