Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Prodáváme kvalitní punčochy, které znáte z kamenných butiků

Vážené dámy, milujete své nožky, nebo je chcete raději zakrýt? Důvod ke koupi pěkných punčoch si vždy nějaký najdete a my Vám jdeme vstříc, jelikož v nabídce máme pěkné punčochy pro všechny ženy, které chtějí něco znamenat, něčím krásným se zvýraznit. Punčochy v nabídce najdete i se vzory, které Vaše nožičky zvýrazní a odliší.Budete-li potřebovat poradit, neváhejte nám poslat dotaz. Velikost punčoch se určuje podle velikosti postavy, nebo pro plnoštíhlé odlišujeme punčochy označením XL, XXL nebo číslem 4.

 

Samodržící punčochy Lorenza natural BAS BLEU

 

Bohatý sortiment naleznete v podsekci " Samodržící punčochy ", kde mají zastoupoení všechny značky např. Fiore, Obsessive, Leg Avenue a další. Punčochy samodržící máme nejen hladké či se vzory, ale i síťované pro ty odvážnější. Kupte si síťované punčochy u nás, náš sortiment punčoch je super a určitě, když budete nakupovat pravidelně budeme Vás překvapovat novými vzory.

 

PUNČOCHY ZOPITO - KVALITA ZA ROZUMNOU CENU.Publikováno dne: 10.11.2014Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 3 produktů.

Snažíme se Vám předat aktuální informace z eshopu Zopito. Víme, že v eshopu články moc důležité nejsou a spíše chodíte do eshopu nakoupit například Oblečení, Spodní prádlo a další . Jelikož aktualita byla publikována 10.11.2014 může výpis produktů už být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.