Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Spouštíme sportovní zboží do nabídky, věříme, že potěší

Sport už nám od začátku roku, docela chyběl v nabídce - už po Vánocích mnozí z Vás začali hubnout a hledali fitness pomůcky, které by pomohly k rychlejšímu ubytku tuku, ale taky tvarování svalové hmoty. U nás si je můžete pořidit letos až od této chvíle, kdy nabídka je opět celá a můžete si pořídit opravdu kvalitní cvičební pomůcky. Dostupnost nyní bude trošku delší, terdy 5 dnů, kdy pomůcky seženeme, ale i tak myslíme, že se to u nás vyplatí nakupovat, díky dopravě zdarma od 799 Kč. 

Nejoblíbenější pomůckou v loňském roce byla balanční podložka, která je vhodná na dlouhé sedění i počítače, která Vás nutí se hýbat i na židličkách, když pracujete.

 

Dálším nejčastějším artiklem, který se u nás prodával jsou tenisové míčky, hlavně ty značkové, které když byla sezóna, tak šly na odbyt opravdu ve velkém.

 

Očekáváme letos, že tenisové potřeby u nás budou opět v kurzu a my se budeme specializovat hlavně na tenisové vybavení.

 

Nejoblíbenějšími značkami byly Merco, Wilson.Publikováno dne: 20.02.2015Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.

Snažíme se Vám předat aktuální informace z eshopu Zopito. Víme, že v eshopu články moc důležité nejsou a spíše chodíte do eshopu nakoupit například Oblečení, Spodní prádlo a další . Jelikož aktualita byla publikována 20.02.2015 může výpis produktů už být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.