Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Zeštíhlující legíny - tři zajimavé kousky

Zeštíhlujících legín v nabídce mnoho nemáme, ale za to jejich prodej stále roste. V nabídce máme nejoblíbenější zeštíhlující prádlo od Bellinda: Legíny ACTIVE SLIMMER LEGGINGS , tyto legíny určitě znáte z televizní reklamy. TV spoty upozorňují na to, že za měsíc bude Váš obvod o 4 cm menší než je nyní. Bellinda si tohle prádlo i testovalo. Vlastní zkušenost s tímto prádlem nemáme, abychom mohli říct, že to opravdu funguje. Ale jako prodejci musíme věřit výrobci, který si za tím stojí a prezentuje takhle své výrobce ACTIVE SLIMMER.

  
Legíny ACTIVE SLIMMER LEGGINGS Bellinda

Aktivního efektu je dosaženo díky materiálu a konstrukci vyrobené z inovativního polyamidu s integrovaným komplexem Acti Mineral Complex ®, který v kontaktu s pokožkou absorbuje teplo z těla a posílá jej zpět infračervenými vlnami. Tato průběžná masáž stimuluje metabolismus a podporuje krevní oběh. Acti Mineral Complex ® se neopere.

 

Další novinka

Dámské legíny Slimming leggins colorado

Dámské legíny Slimming leggins colorado WINNER

Zeštíhlující dámské dlouhé legíny Slimming leggins colorado Winner jsou mimo jiné vhodné i pro pohodlné cvičení. Příjemný elastický materiál umožňuje neomezenou možnost pohybu.

 

Dámské legíny Slimming capri colorado

Dámské legíny Slimming capri colorado WINNER

Zeštíhlující dámské 3/4 legíny Slimming capri colorado Winner jsou mimo jiné vhodné i pro pohodlné cvičení. Příjemný elastický materiál umožňuje neomezenou možnost pohybu.

 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ LEGÍNYPublikováno dne: 25.03.2014Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

Snažíme se Vám předat aktuální informace z eshopu Zopito. Víme, že v eshopu články moc důležité nejsou a spíše chodíte do eshopu nakoupit například Oblečení, Spodní prádlo a další . Jelikož aktualita byla publikována 25.03.2014 může výpis produktů už být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.