Eshop v provozu - přijímáme objednávky online nonstop DOPRAVA ZDARMA Doprava zdarma od 999 Kč
telefon Pro dotazy a objednávky pište info@zopito.cz

Zopik ve vyhledávání roste k vyšším pozicím

Když jsme měnili název eshopu na začátku května 2013, měli jsme problém, kdo název eshopu Zopik pozná, jak se k němu lidi dostanou. Nyní po zhruba osmi měsících nás začíná seznam registrovat na vyšší pozice. I když ještě nejsme na první stránce ve vyhledávání, tak i 11. pozice například na slovo "šaty" potěší. Na spamujeme internet, ale snažíme se budovat zajimavý internetový eshop, na který se budete rádi vracet.

  

 

 

V některých předchozích článcích jsme zmiňovali, že počet online zákazníků na webu Zopik dosahuje občas neuvěřitelné číslo. Můžeme nyní potvrdit, že počet návštěvníků se stále zvyšuje i bez reklamy. A za to můžeme děkovat právě Vám, našim návštěvníkům internetového obchod Zopik.cz

 

Nejlepších pozic dosahujeme na slova:  Šaty, kabelky levně, kabelky přes rameno, dětské kostýmy, luxusní šaty, korálové náhrdelníky.

 

Přiznáme se, že nejsložitějšími pozicemi jsou klíčová slova na sportovní potřeby, nebo jednoduché slůvko Hračky.  Věříme však, že dlouhodobá práce nám dokáže pomoci i na tyto slova a posune se internetový obchod Zopik výš.

 Publikováno dne: 18.03.2014Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

NEJLEVNĚJŠÍ | NEJDRAŽŠÍ | NEJNOVĚJŠÍ | ZOBRAZIT JEN PRODUKTY SKLADEM X

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 5 produktů.

Snažíme se Vám předat aktuální informace z eshopu Zopito. Víme, že v eshopu články moc důležité nejsou a spíše chodíte do eshopu nakoupit například Oblečení, Spodní prádlo a další . Jelikož aktualita byla publikována 18.03.2014 může výpis produktů už být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.